2014 október 25.

MKSZ Utánpótlás Magyar Bajnokság Nyíradony

Seishin SE

Serdülő kata Máj Miklós  3. hely

Kumite:

Bíró Tamás gyerek I. 1. helyezés
Máj Miklós serdülő 1 helyezés
Tóth Márk gyerek l. 3. helyezés

Seiken STKE

Kocsis Virág gyerek II. 2. hely


 

2014 október 18-19.

XVII.Bushido Kupa 2014.10.18.
 
Seishin SE
 
Gyerek III.: Bíró Anna I.hely, Guzmics Olivér II.hely, Farkas Áron I.hely, Tóth Balázs I.hely
Gyerek I.:Tóth Márk I.hely, Bíró Tamás I.hely
Serdülő: Dely Dominik II.hely
 
Seiken STKE
 
Gyerek II.:  Lázár Emese 3.hely
Gyerek I.:  Varga Dorina 3.hely
Serdülő:  Kocsis Eszter 3.hely
 
Seiren Dojo
 
Gyerek II.: Szekeres Ádám 1. hely
 
17. Szlovák Bajnokság 2014.10.19.
 
Tora HSE
 
Felnőtt nöi -65 kg: Jakab Malomsoky Judit 3. hely
Felnőtt férfi kata: Nagy Gábor 1. hely
 

 

2014 október 04.

 XIV.Nagykun Kupa - Karcag

Az IBKHF eredményei:

A Seishin SE

Gyerek ll. Lehoczki Botond - kumite 2. Hely
Gyerek l. Toth Mark - kumite 1. Hely
Serdülő Dely Dominik - kata 2. Hely, kumite 2. Hely
Máj Miklós - kata 1. Hely, kumite 1. Hely
Bíró Tamás - kata 1. Hely
Felnőtt "C"  György József - kumite 3. Hely

 
Seiken STKE
 
Kumite
Varga Dorina ll.helyezet
Lázár Emese lll.helyezet
Halász Péter lll.helyezet

 
Kata
Szepesi Kriszta lll.helyezet
Kocsis Eszter lll.helyezet
 
Tora HSE
 
Felnött férfi kata: Nagy Gábor 2. hely
Felnőtt Nő kumite: Jakab-Malomsoky Judit 2. hely
 
XVIII. Győri Ashihara Karate Gála
 
Tora HSE
Kumite
Márkus Roland 2. hely
Fliszár Dániel 2. hely
Lénárt Kevin 2. hely


 

kispest kupa 2014

2014. 09. 13. Kyokushin Kispest kupán a Seishin Sportegyesület versenyző karatékáinak eredményei:

KUMITE
Gyermek III. lány Bíró Anna I. hely.
Gyermek III. fiú Farkas Áron I. hely,
Guzmics Olivér I. hely,
Tóth Balázs II. hely.
Gyermek I. fiú Tóth Márk III. hely,
Bíró Tamás I. hely.
Serdülő Máj Miklós I. hely,
Dely Dominik II. hely,
Nádházi Norbert III. hely.


 

EURÓPA BAJNOKSÁG SIBIU - ROMÁNIA - 2014

4 ARANY, 6 EZÜST, 1 BRONZ AZ IBK HUNGARY CSAPAT EREDMÉNYE


 

IBK NEMZETKÖZI EDZŐTÁBOR 2014

IBK SUMMERCAMP 2014 - Csillebérc


 

IV. Tadashii Kupa

Az IBKHF csapata


 

KARARE MARATON


 


 
 

Kancho Gerard Gordeau szeminárium és edzés


 


 

IBK Eurpean Championships

Tóth Attila I. hely (SEIKEN STKE)

ifj. Zsiga Zsolt VI. hely (OKKSZK)

Gigacz Ádám VI. hely (OKKSZK)


 


 

4 / 5 oldal