2015.09.19-ei Komló Kupa

SISHIN SE

I. hely: Bíró Anna (kumite), Farkas Áron (kumite), Lehoczki Botond (kumite), Tóth Balázs (kumite), Bíró Tamás (kumite/kata), György Gábor (kumite), Horváth Enikő (kumite)

II. hely: Bíró Anna (kata), György József (kumite)

III. hely: Horváth Kata (kumite), Tóth Márk (kumite), Nádházi Norbert (kumite), Selyem Árpád (kumite)

SEIKEN STKE

I. hely: Halász Péter (kumite)

II. hely: Csapat Kata(sensei Németh Pál, Molnár Csaba, Kiss Norbert)
Kiss Norbert (kata), Hercegh Zite (kumite)

III. hely: Szepesi Kriszta (kata), Kocsis Eszter (kata), Kocsis Virág (kata)


 

2015.07.25. Sibiu City, Románia Európabajnokság

OKKSZK

I. hely: Zsiga Bence (kata), Rábai Gábor (kumite), Lipták Galló Máté (kumite), Sebő Dávid (kata/kumite), 

II. hely: Liszkai Szilárd (kumite), Fábián Lara (kata)

II. hely: Tobak Vivien (kumite), Barta Dávid (kumite)

SEIKEN STKE

Kocsis Virág kata II. kumite III. hely

SEISHIN SE

I. hely: Bíró Anna, György Gábor

II. hely: Ifj. Máj Miklos, Horváth János

II. hely: Lehoczki Botond, Dely Dominik, György József

TORA HSE

II. hely: Jakab Malomsoky Judit (kumite)

III. hely: Macher Dorka (kata), Nagy Gábor (kata)


 

 

 

Nyilt Shidokan Karate Világbajnokság eredmények

Kata:

Szepesi Krisztina III. hely (Seiken STKE)
ifj. Zsiga Zsolt II. hely (OKKSZK)

Kumite:

Jakab-Malomsoky Judit II. hely (Tora HSE)
Márkus Roland III. hely (Tora HSE)

 


 

2015.04.25. Ashihara

Ashihara Karate Eurasian Cup 2015

TORA HSE eredményei

Felnőtt női A. kat.: Jakab-Malomsoky Judit II. hely
Serdülő könnyűsúly: 
Dani Fliszár III. hely
Junior középsúly: 
Roland Márkus
 III. hely


 

2015.04.25.

I. Rátót Kupa eredmények:

Seiken STKE

Gyerek II. Kocsis Virág -30kg 2.hely
Gyerek I. Csizmazia-Darab István -30kg 3.hely
 
Seishin SE
 
Gyerek III.: Farkas Áron I. hely
Gyerek II.: Guzmics Olivér I. hely, Tóth Balázs II. hely, Lehoczki Botond II. hely, Horváth Kata II. hely, Bíró Anna III. hely
Gyerek I.: György Gábor II. hely, Bíró Tamás II. hely
Serdülő: Tóth Márk I. hely, Máj Miklós I. hely, Horváth Enikő II. hely, Neményi Gergő II. hely,Dely Dominik II. hely
Ifjúsági: Selyem Árpád I. hely, Juhász Rebeka II. hely
 

2015.04.18.

IKO - NEMZETKÖZI ENSI KUPA

SEIKEN STKE eredményei:
 
Serdülő lány -50kg : Kocsis Eszter 2.hely
Gyerek II. -30kg : Kocsis Virág 2.hely
Felnőtt A kategória szuper nehézsúly : Fischli Dániel 2.hely

 
 

2015.04.11. Pécel Kupa

A SEISHIN SE eredményei:

Gyerek III.:
Farkas Áron I. helyezés

Gyerek II.:
Bíró Anna I. helyezés
Guzmics Olivér II. helyezés

Gyerek I.:
György Gábor II. helyezés
Lehoczki Katica II. helyezés

Serdülő:
Tóth Márk I. helyezés
Horváth Enikő II. helyezés
Dely Dominik III. helyezés

Ifjúsági:
Selyem Árpád III. helyezés


 

2015-03-08

KNOCK-DOWN DIÁKOLIMPIA - Szentes - 2015

SEISHIN SE

Gyerek III. Farkas Áron 1.helyezés,
Gyerek II. Bíró Anna 2.helyezés, Lehoczki Botond 2. helyezés, Tótha Balázs 2. helyezés, Guzmics Olivér 3 helyezés,
Gyerek I. Bíró Tamás 1. helyezés,
Serdülő: Horváth Enikő 1. helyezés,Tóth Márk 1.helyezés,

SEIKEN STKE

Gyerek II. -30 kg Kocsis Virág 2. hely
GYerek II. +35 kg Lázár Emese 2. hely

OKKSZK

1. hely: Berei Béla
2. hely: Lipták Galló Máté, Ale Bálint
3. hely: Fábián Lara, Sebő Dávid, Bozó Ábel, Berki Beáta, Ruszkai Renáta, Kéri Dominika


 

2015-03-07

XIX. Győri Ashihara Karate Gála

A TORA HSE eredményei:

Serdülő női: Jedlinszky Anett 3. hely
Serdülő férfi: Fliszár Dániel 2. hely, Bőssze Máté 2. hely
Junior férfi középsúly: Márkus Roland 1. hely
Felnőtt férfi A. kat. Pék Ádám 2. hely


 

2015-02-14

X. Zemplén Kupa - Nemzetközi Kyokushin Karate Verseny, Sátoraljaújhely

Eredmények:

SEISHIN SE

Gyerek II.Kumite:
Bíró Anna I. helyezés
Lehoczki Botond II. helyezés
Tóth Balázs II. helyezés

Gyerek I. Kumite:
György Gábor I. helyezés

Serdülő:
Máj Miklós : Kata I. helyezés Kumite I. helyezés
Horváth Enikő Kumite I. helyezés

 

Felnőtt "c" Kumite:
György József III. helyezés

 

SEIKEN STKE

Női kata : Horváth Erika III.hely
Ifi női kumite : Herczegh Zita II.hely
Ifi női kata : Herczegh Zita III.hely
Ffi C kat. kumite : Fischli Dániel II.hely
Gyerek II. kumite : Kocsis Virág II.hely
Gyerek II. kata : Kocsis Virág III.hely

 

OKKSZK

férfi Kata: Gottfried Sándor I. hely
Sebő Dávid II. hely
kumite: Lipták Galló Máté I. hely
Tóth Géza II. hely



 

3 / 5 oldal