III. HINOMOTO-IBK KUPA


 
 

2016 - IBK Nemzetközi Edzőtábor


 

 

2016.06.25 All Kyokushin Karate World Tournament U25

OKKSZK

Kata:     2. hely Gottfried Sándor
Kumite: 1. hely Lipták Galló Máté, Sebő Dávid
               3. hely Liszkai Szilárd, Boros Ádám

SEISHIN SE

Kata:      2. hely Máj Miklós
Kumite: 1. hely Bíró Anna, Máj Miklós
               2.hely Győrgy Gábor, Tóth Balázs
               3. hely Nagy Attila

Legtechnikásabb versenyző: Máj Miklós

Hinomoto HSE

kumite: 2. hely Pervai Adrienn
              3. hely Lucsán Boglárka, Kocsis Adél

TORA HSE

kata: 2. hely Macher Dorka
          3. hely Nagy Gábor


 

2016.06.25 Európa Bajnokság - Románia

OKKSZK

1. hely: Magon Hajnalka, Zsiga Bence
2. hely: Fábián Lara, Alzubi Alhassan
3. hely: Olasz Attila, Berki Beáta, Elek Boglárka


 

2016.05.07. Pécel kupa - Pécel

SEISEHIN SE

1. hely: Farkas Áron, Horváth Kata, György Gábor, Tóth Márk, Dely Dominik
2. hely: Guzmics Levente, Bíró Tamás, Nádházi Norbert
3. hely: Bíró Anna, Tóth Balázs


 

2016.05.28. Tadashii kupa

OKKSZKE

2. hely: Lipták Galló Máté (legharcosabb versenyző), Liszkai Szilárd
3. hely: Bubla Levente


SEIKEN STKE

kata:     1. hely: Horváth Erika, Kocsis Virág

kumite: 1. hely: Halász Péter
              2. hely: Szutor András, Szarka Péter

 

TORA HSE

kata:     1. hely: Macher Dorka

kumite: 1. hely: Macher Dorka
              2. hely: Jedlinszky Anett, Pék Ádám
              3. hely: Fliszár Dániel

SEISHIN SE

kata:     1. hely: Horváth Kata, Bíró Tamás
              2. hely: Nagy Attila
              3. hely: Bíró Anna, Farkas Áron

kumite:1. hely: Nagy Attila, Bíró Anna, Farkas Áron (legtechnikásabb versenyző), Horváth Kata, Bíró Tamás, Horváth Enikő, Gumics Olivér
             2. hely: Guzmics Levente, György Gábor, Máj Miklós
             3. hely: Tóth Márk, Dely Dominik, György József


HINOMOTO HSE

kumite: 1. hely Starovoitov Maxim
              2. hely Kocsis Adél
              3. hely: Hajdú Réka


 

2016.04.30. Rátót Kupa - Vácrátót

SEISHIN SE

1. hely: Farkas Áron, György Gábor, Dely Dominik
3. hely: Lehoczki Botond


 

2016.04.16 Konck Down Magyar Bajnokság – Orosháza Open

OKKSZKE

1. hely: Sebő Dávid, Alzubi Al Hassan
2. hely: Ifj. Zsiga Zsolt, Benedek Zalán, Bubla Botond, Liszkai Szilárd
3. hely: Olasz Attila, Gottfried Sándor, Boros Ádám, Lipták Galló Máté, Major András


SEISHIN SE

kata:                1. hely: Bíró Anna, Bíró Tamás
                         3. hely: Horváth Enikő, Máj Miklós

kumite:           1. hely: Nagy Attila, Bíró Anna, Tóth Balázs, Horváth Enikő, Máj Miklós
                        3. hely: Horváth Kata, Bíró Tamás, Tóth Márk

 

TORA HSE

kata:                2. hely: Macher Dorka


 

2016.04.02. Nyúl kupa, Budapest

SEISEHIN SE

1. hely: Guzmics Levente, Nagy Attila, Farkas Áron (legharcosabb versenyző), Tóth Balázs, Lehoczki Botond, György Gábor
2. hely: Lehoczki Katica, Tóth Márk
3. hely: Bíró Tamás


 

2016.03.05. - Diákolimpia, Szentes

SEISHIN SE

1. hely: Nagy Attila, Horváth Kata, Guzmics Olivér

2. hely: Bíró Anna, Farkas Áron, Tóth Balázs, Bíró Tamás, György Gábor,

3. hely: Majoros Melinda, Horváth Enikő, Tóth Márk, Delí Dominik

 

OKKSZKE

1. hely: Fejes Róbert, Berki Beáta, Lipták Galló Máté
 

SEIREN Dojo

2. hely: Szekeres Ádám


 

1 / 5 oldal